Muhasebe Yenilik !

DİĞER GELİRLER MODÜLÜ YENİLENDİ

Eyotek diğer gelirler modülünde yapılan yenilik ile birlikte müşteri eklemesi yapılarak müşteri bazlı alınan ödemelerinizi toplu bir şekilde görebilir, ihtiyaç duyulan diğer gelir kalemleri ekleyerek alınan ödemeleri gelir kalemi olarak listeleyebilirsiniz.

Muhasebe Yenilik !

KREDİ KARTLARINA BORÇLANMA VE ÖDEME

Tedarikçilere yapılan kredi kartı ödemelerinde artık, Ödeme hangi kartla yapıldı?, Hangi karta ne kadar borcumuz var? takibini sistem üzerinde yapabilecek, ödeme günü geldiğinde, tüm borcu, karta bir defada ödeyebileceksiniz. Ayrıca sisteme yeni eklenen Borçlar sayfasından da ileri vadeli tüm borçlarınızı liste veya toplam raporları şeklinde görüntüleyebileceksiniz.

Personel Mesai Yenilik !

PERSONEL MESAİ KONTROLÜ

Sisteme eklediğimiz yeni raporla personellerin yapmaları gereken ile yapmış oldukları mesai toplam saatlerini günlük, belirlenen tarih aralığında veya şube bazlı kontrollerini sağlayabilir; hangi personel az mesai yapmış ya da fazla mesai yapmış mesai farkına anında ulaşabilirsiniz. Mesai takibi parmak okuyucu, yüz tanıma, kart okuma vb. cihazlarla entegre çalışmaktadır.

SMS & Bildirim Yenilik !

DOĞUM GÜNÜ LİSTESİ...

Öğretmen, Rehber öğretmen, Sınıf Danışmanı, Müdür Yardımcısı ve Müdürlere günün belirlerlediğiniz bir saatinde, o gün doğum günü olan kendi öğrencilerinin bilgisinin ototmatik SMS veya Bildirim olarak gitmesini sağlayabilirsiniz. Tek yapamanız gereken bu işlemin saatini ve SMS olarak mı Bildirim olarak mı gitmesini belirlemek...

Ön Kayıt Yenilik !

ÖN KAYIT RANDEVU LİSTESİ

Ön kayıt görüşmesi için velilere randevu verebilirsiniz. Verilen randevuları takip etmek, boşluklarınıza göre yeni randevu verebilmek, randevu trafiğini yönetebilmek için yeni bir sayfamız var.

Yoklama Yenilik !

ÖĞRENCİYİ ÖNCEDEN İDARİ İZİNLİ TANIMLAMA

Farklı sebeplerle (turnuva,yarışma,etkinlik,rahatsızlık vb.) izinli olup dersine giremeyecek öğrencilerin idari izin alması halinde idari personeller öğrenci veya öğrenciler için önceden günlük yoklamalarına izinli olarak giriş sağlayabilirler. Yoklama alan öğretmen bu durumu görecek ve değiştiremeyecektir.

Ders Programı Yenilik !

DERSİNE GİREMEYECEK ÖĞRETMEN YERİNE GEÇİCİ ...

İzinli, raporlu veya farklı sebeplerle dersine giremeyecek olan öğretmen yerine, kurumda ilgili gün ve saatte mesaisi olup dersi olmayan öğretmen seçimi yaparak ilgili sınıfa geçici öğretmen atayabilirsiniz. İlgili ders için atanan öğretmen girdiği sınıf için yoklama alımı yapabilir.

Yazılı Yenilik !

KLASİK YAZILI MODÜLÜ

Eyotek sistemde artık klasik yazılılar için soru bazlı konu / kazanım analizi yapabilir aynı zamanda her bir yazılı sorusu için ayrı ayrı puanlama yapabilirsiniz.

Davranış Yenilik !

DAVRANIŞ MODÜLÜ

Öğrencilere kalıcı olumlu davranışlar kazandırabilmek için tasarlanan davranış modülü bütünüyle yeniden ele alındı ve geliştirildi. Öğretmenlerin öğrencileri puanlayabileceği özel bir sayfa eklendi ve puanlama girişi çok daha pratik bir hale getirildi. Puan verme periyodunu günlük, haftalık, aylık veya belirlenen tarih aralığında olarak belirleyebilir, davranış türlerinin puan alt ve üst sınırlarını belirleyebilir, sadece bir sınıf veya bütün bir kurum için modülü kullanabilirsiniz.

Personel Yenilik !

PERSONEL ATAMA SÖZLEŞMESİ

Kurumun personeli ile yaptığı, MEB onayına sunulan atama sözleşmesini artık Eyotek sistemden yazdırabilirsiniz. Hangi personelle atama sözleşmesi yapıldığını, personelin kaç tane atama sözleşmesinin olduğunun kontrollerini sağlayabilir, personelin atama bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Fatura Yenilik !

FATURA İSTATİSTİK

Eyotek sistemde öğrencilere kesilen faturaların farklı şekillerde listenebildiği Fatura İstatistik sayfası yenilenmiş ve zenginleştirilmiştir. Şube ve Öğrenci bazlı toplam aylara ve hizmet türlerine göre farklı listeler alabilir, bu listeleri Excel programına aktarabilirsiniz.

Rapor Yenilik !

BİZİ NASIL BULDUNUZ?

Eyotek sistemde Ön Kayıt ve İnsan Kaynakları bölümlerinde bireysel olarak ölçümlenen Bizi nasıl buldunuz? anket sonuçlarını ister listeleyebilir, ister toplam adetleri raporlayabilirsiniz.

Bildirim Yenilik !

İSTER SMS İSTER BİLDİRİM

Eyotek sistemde yapılan son güncellemeyle birlikte ister otomatik ister manuel SMS gönderilebilen her konuda Bildirim de gönderilebilmeye başlamıştır. Tercih kullanıcıya aittir...

Widget Yenilik !

WEB İŞ BAŞVURUSU WİDGET

Eyotek e kullanıcı adı ve şifre girişine gerek olmadan, giriş ekranınız üzerinde bulunan İş Başvurusu butonu ile kurumunuzda çalışmak isteyen personel başvurularını aldığınızda, takibini artık giriş yaptıktan sonraki ana ekranınız üzerinden yapabilirsiniz.

Yeni Modül !

KARDEŞ MODÜLÜ EYOTEK te ...

Eyotek sisteme kardeş öğrencileri bilmek ve birbirleri arasında kolay geçiş sağlayabilmek için kardeş modülü eklenmiştir. Ayrıca bu modül kayıt çalışmalarında da çok avantaj sağlayacaktır.

Yoklama Yenilik !

ÖĞRETMENLERİN YOKLAMA ALMA RAPORLAMASI

Eyotek sistemde şimdiye kadar öğrencilerin devamsızlıkları arşiv olarak tutulurken, öğretmenlerin yoklama alma süreçleri arşiv olarak tutulmamaktaydı. Sadece gün içerisinde yoklama alıp almadıklarını sizlere raporlamaktaydık. Kullanıcılarımızdan gelen talepler üzerine 1.Aralık.2018 tarihi itibariyle Eyotek sistem ilgili arşivlemeyi yapmaya başladı.

Liste Yenilik !

RESİMLİ SINIF LİSTESİ ÇEŞİTLERİ

Eyotek sistemde resimli sınıf listesi çeşitlendirilmiş olup, ŞÖK ve Veli Toplantılarına uygun formatta resimli sınıf listeleri alabileceğiniz gibi öğrenciler için de öğrenci kimlik kartı çıkartabilirsiniz.

Rapor Yenilik !

AYLIK KAYIT / CİRO RAPORLARI

Eyotek ile istediğiniz tarih aralığında, dilediğiniz şubenin devrelerine göre aylık kayıt sayılarını ve cirolarını kontrol etmek çok kolay...  Hemde aynı ekranda bir önceki sezonla da karşılaştırma yapabilirsiniz…

Yeni Modül !

EYOTEK KULLANIM İSTATİSTİK RAPORU

Personel, veli ve öğrencilerinizin Eyotek giriş sayılarını kontrol edebilirsiniz. Sisteme giriş yapmayanları süzebilir, web veya mobil giriş sayılarını görebilir, şubelerinizin oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

Rapor Yenilik !

YENİ RAPORLAR

Tahsilat Hizmet Türü, Program Ciroları, Gelecek Öğrenci Ödemeleri VS Tahsilat, İndirimler Toplam, Sınıf Faaliyet, SMS Türleri, Aylık Uyarı Sayıları isimli yeni raporlar sisteme eklenmiştir.

Widget Yenilik !

WEB ÖN KAYIT WİDGET

Eyotek e kullanıcı adı ve şifre girişine gerek olmadan, giriş ekranınız üzerinde bulunan Ön Kayıt butonu ile kurumunuz öğrencisi olmak isteyen öğrenci başvurularını aldığınızda, takibini artık giriş yaptıktan sonraki ana ekranınız üzerinden yapabilirsiniz.

Yazılı Yenilik !

YAZILI BİRLEŞTİRME

Farklı branşlarda uyguladığınız klasik yazılıları istediğiniz ortalamalar ile birleştirip tek bir yazılı sonucu alabilir, bunu dilerseniz veli ve öğrenci sayfasında gösterebilirsiniz.

Anket Yenilik !

EYOTEK te DEĞERLENDİREBİLECEĞİNİZ FORM ANKETLER

Kurum Memnuniyet Değerlendirme Anket Formu, Öğretmen Değerlendirme Anket Formu, Etüd Öğretmeni Değerlendirme Anket Formu, İdari Personel Değerlendirme Anket Formu, Müdür, Müdür Yardımcısı, Rehber Öğretmen, Sınıf Danışmanı Değerlendirme Anket Formu, Kayıt Değerlendirme Anket Formu. Tüm anket türlerinde soruları siz belirleyebilirsiniz. Anket kağıtları üzerine sorular ve isimler basılı olarak gönderilecektir.

Yeni Modül !

REVİR MODÜLÜ

Kurumlarında revir olan Eyotek kullanıcılarımızın online olarak revir kaydı tutabilecekleri modül sisteme eklendi. Bu sayede revir kayıtlarını sistem üzerinden alarak, velinin de sayfasında görebileceği şekilde öğrenciye yapılan tedavi ve teşhis sisteme işlenebilir.