Eyotek Destek Yenilik !

DESTEK VİDEOLARIMIZ YAYINDA

Eyotek sistemde hangi işlemin nasıl yapılacağını anlatan videolarımız yayında. Başlangıcı Sınav Değerlendirme modülü ile yaptık ve sizler için 9 video yayınladık. Zaman içerisinde farklı modüller için de yeni videolar yayınlanacaktır.

Muhasebe Yenilik !

EYOTEK PARAM ENTEGRASYONU

Param ile yaptığımız entegrasyon sayesinde, tahsilatlarınızı online yapabileceksiniz. İstediğiniz kredi kartına taksit uygulayabilirsiniz. Dilerseniz veli Eyotek Mobil uygulamasında kendi ödemelerini kendisi yapabilir.

Etüt Yenilik !

KATILIMLI ETÜT

Eyotek Etüt Modülüne, Katılımlı Etüt adı verdiğimiz yeni bir özellik ekledik. Siz idare olarak Katılımlı Etüt tanımı yapacaksınız, öğrenciler katılmak istedikleri Katılımlı Etütlere kendilerini ekleyebilecekler.

Sınav Yenilik !

ÖĞRENCİ SINAV SONUÇ SAYFASI

Yeni yapılan geliştirmelerden sonra, öğrenciler sınav sonuçlarını incelerken, aldığı puanlara göre Türkiye sıralamasını veya Yüzdesini de görebilecekler, ayrıca derslere ve konulara göre Kayıp Puanlarını öğrenebilecekler, ilgili sınav türünde birden fazla sınavı birleştirip, birleşen sınavlar üzerinden Toplam/Ortalama analizler ve grafikler görebilecekler. En önemlisi de Öncelikle Hangi Konulara Çalışmalıyım? bilgisini de Eyotek sistemden alabilecekler.

Mobil Uygulama Yenilik !

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

- Öğrenci / Veli Rehberlik Anketi sonucu Görüntüleme - Etkinlik Girişi Ekleme - Personel Haftalık Çalışma Planı Görüntüleme - Giderler Aylık Raporu Görüntüleme - Bursluluk Sınavı Katılım Raporu Görüntüleme özellikleri eklendi.

Sınav Yenilik !

SINAV DEPOSU

Kurumlarımızın çoğunlukla kullandığı yayınevlerine ait deneme sınavlarını sizler için cevap anahtarı, konu analizleri ve puan tanımlarıyla biz oluşturuyoruz. Size sadece kopyalamak kalıyor... Artık bir sınav açmak sadece saniyelerinizi alacak. Eyotek kullanıcılarına bu hizmet tamamen ücretsizdir.

Müfredat Takip Yenilik !

MÜFREDAT TAKİP MODÜLÜ

Eyotek sisteme yeni eklenen Müfredat Kontrol Modülü sayesinde öğretmenlerimiz derste işledikleri konuyu sisteme kaydedebilirler. Sonrasında öğretmenler ve idareciler; derslerde işlenen konuların takibini gün ve sınıf bazlı kontrol edip listelemeler yapabilirler.

Muhasebe Yenilik !

ÖĞRENCİ SÖZLEŞMESİ SENET TÜRÜ

Öğrenci sözleşmelerinde yer alan öğrenci ödemelerine ait senet türlerinde çeşitlilik arttırılmıştır. Sisteme, Çoklu Senet - Hizmet türlerine göre ayrı ayrı, Tek Senet - Hizmet türlerine göre ayrı ayrı senet türleri eklenmiştir.

Genel Ayarlar Yenilik !

GENEL AYARLAR

Eyotek sistemde bulunan - Genel Ayarlar - Eyotek kullanıcısı firmanın tüm şubeleri için ortak yapılmaktaydı. Yeni güncellemizle birlikte bu ayarlar her bir şube için ayrı ayrı yapılabilecektir.

Rehberlik Yenilik !

SINIF REHBERLİĞİ MODÜLÜ

Eğer bir Rehberlik çalışmasını sınıfça yaptıysanız her bir öğrenciye tek tek rehberlik notu yazmanıza gerek yok. Bu çalışmaları sınıf bazında kaydedebilirsiniz ve velilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

Hedef Soru Yenilik !

HEDEF SORU TAKİP MODÜLÜ

Hedef Soru Takip modülü Eyotek sistemde. Hedef Soru Takip modülü, Rehber veya Danışman öğretmenlerin öğrencilerine haftalık hedef sorular verebildiği, öğrencilerin de çözdükleri soruları sisteme kaydedebildiği bir modüldür.

Sınav Yenilik !

SINAV KONU/KAZANIM ANALİZİ YÜKLEME

Sınav değerlendirmesi yapmak için yeni açılan bir sınava, yayınevinden gelen konu veya kazanım analizleri toplu yükleme yapabileceksiniz. Sistem yapay zeka kullanarak eşleştirme yapacak, size sadece eşleşmeyen konuları belirlemek kalacak.

SMS Yenilik !

SMS GÖNDERİM PLANLAMA

Eyotek sisteme eklenen yeni özellik sayesinde -Sms Onay- sayfasında Onay bekleyen SMS lerinizi ister Onaylayıp hemen gitmesini sağlayabilirsiniz, ister Planlayıp daha sonra gitmesini sağlayabilirsiniz.

Personel Yenilik !

YOKLAMA ALMAYANLAR

Öğretmenlerin gün içerisindeki yoğun ve telaşlı durumundan kaynaklı sınıf yoklamalarını almayı unuttukları zaman onlara uyarı niteliğinde otomatik olarak sms veya bildirim gitmesini sağlayabilirsiniz.

Personel Yenilik !

PERSONEL İZİN MODÜLÜ

Personellerin izinli - raporlu günlerini artık Eyotek sisteme ekleyebilecek ve takip edebileceksiniz. İzin türü olarak: Yıllık izin, İdari İzin, Raporlu çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Belge Yenilik !

KURS KATILIM BELGESİ

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı resmî ve özel örgün eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrenciler için Destekleme ve Yetiştirme Kursu (DYK) kapsamında yüzyüze eğitim verilebilmektedir. Öğrencilerin, bu eğitimlere, sokağa çıkma kısıtlaması olan gün ve saatlerde gelebilmesi için gereken belgeyi Eyotek sistemden alabilirsiniz.

Kütüphane Yenilik !

KÜTÜPHANE MODÜLÜ YENİLENDİ

Eyotek sistemde mevcut olan kütüphane modülümüz güncellenerek önemli yenilikler yapılmıştır. Modül öğrenci-personel ortak kullanımı açısından Araçlar menüsüne taşınmıştır. Artık kurumunuzda birden fazla kütüphane tanımlaması yapabilir ve sınıflarda bulunan kitaplıkları ayrı bir kütüphane olarak tanımlayabilirsiniz.

Etüt Yenilik !

ETÜT UZAKTAN EĞİTİM LİNKİ

Eyotek sistemde bulunan etüt modülüne uzaktan eğitim bağlantı linkleri eklenebilir hale getirilmiştir. Öğrencilerin sayfalarında bu linkler aktif halde görüntülenecektir.

Anket Yenilik !

REHBERLİK ANKETLERİ

Eyotek sistem Anket alt yapısı Rehberlik Anketleriyle güçlendirilmektedir. Soruları, cevapları ve değerlendirmesiyle birlikte sizlere hazır olarak sunacağımız anketleri birkaç dakika içerisinde açıp öğrencilerinize ister online ister form olarak uygulayabileceksiniz.

Muhasebe Yenilik !

E-FATURA ENTEGRASYONU HAZIR

Eyotek sisteme eklenen yeni özellikle birlikte öğrenciler için oluşturduğunuz faturaları sadece tek bir butona basarak e-fatura olarak gönderebileceksiniz. Ayrıca fatura kesme işlemlerini öğrenci, veli, anne, baba veya velinin belirlediği şirket adına da yapabileceksiniz.

Online Anket Yenilik !

ONLİNE ANKET YAPMAK DAHA KOLAY

Eyotek sistemde Online Anket modülümüz bütünüyle yenilenmiş olup; artık daha kolay online anket ekleyebilecek ve çeşitli sonuç raporlarını alabileceksiniz. Anketlerin Genel ve Bireysel Analizlerini raporlayabilirsiniz. Arzu ederseniz, Genel ve Bireysel Analiz sonuçları online anket katılımcılarımıza görüntüleyebilirsiniz.

Muhasebe Yenilik !

GECİKEN ÖDEME MESAJ ÇEŞİTLERİ

Geciken Ödeme modülü, öğrenci taksit ödemelerinde belirlenen tarihte ödeme yapmayı unutan veli isim listelerine ulaşma ve bilgilendirme mesajı gönderebileceğimiz modüldür. Geciken ödeme bilgilendirme mesajlarımız çeşitlendirilmiş olup aynı zamanda esnek hale getirilmiştir.

Eyotek Destek Yenilik !

EYOTEK DESTEK

Eyotek sistem Hata&Talep sayfamızın ismi ve içeriği yenilenmiştir. Bu yenilik sayesinde Eyotek kullanıcısı tüm kurum ve kullanıcılarımızla dosya paylaşımı dahil daha hızlı ve güvenli iletişim kurabileceğiz.

Yeni Modül !

DİJİTAL OPTİK FORM

Yeni Dijital Optik Form Modülümüz aktif olup kullanıma hazırdır. Dijital Optik Form; öğrencilerimize alan ve zaman kısıtlaması oluşturmadan, öğrencilerin mevcut bulundukları mekanda deneme sınavını kağıt üzerinde çözdükten sonra Eyotek sistemde optik formu dijital olarak doldurup sonuç almasını sağlayacaktır. Sınav kitapçıklarını öğrencilere kargo yoluyla gönderebilir, isterseniz pdf şeklinde yüklemesini yaparak Eyotek sistemden yayınlayabilisiniz.

Ön Kayıt - İş Başvurusu Yenilik !

KVKK AYDINLATMA METNİ

Eyotek giriş ekranı üzerinden; Ön Kayıt ve İş Başvurusu alırken KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) çerçevesinde kullanıcıyı bilgilendirme ve açık rızasını alma zorunlu onay işlemi Eyotek sisteme eklenmiştir.

Sorum Var Yenilik !

SORUM VAR GELİŞTİRME

Sorum Var modülümüzde öğrencilerimiz çözümleyemedikleri sorularını ilgili öğretmenlere fotoğraf olarak gönderiyor ve öğretmenler kendilerine yöneltilen soruları sadece fotoğraf olarak cevaplayabiliyorlardı. Artık öğretmenlerimiz, sorulara daha kolay ve açıklayıcı cevap verebilmelerini sağlayacak olan; ses kaydı gönderme ve açıklama (not) yazabilme bölümleri eklenmiştir.

Yeni Modül !

SORUM VAR MODÜLÜ

Bugünün ihtiyacı olabileceğini düşündüğümüz, ancak tüm dönemlerde de kullanılabilecek öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile ilişkilendirilmiş olan yeni modülümüz Sorum Var kullanıma hazırdır.

Uzaktan Eğitim Yenilik !

EYOTEK UZAKTAN EĞİTİM AYARLARI

Uzaktan Eğitim yapabilen yazılımlara Eyotek entegrasyon güncellemesi yapılmıştır. Öğrencileriniz farklı bir kullanıcı adı ve şifreye ihtiyaç duymadan eyotek kullanıcı adı ve şifresi ile Eyotek sisteme giriş yaparak; kurumun öğrenciye yönlendirdiği link vasıtasıyla uzaktan eğitim derslerine katılabilecek veya yüklenen video linkleri, web site linklerine tıklayarak ilgili ders için giriş yapabileceklerdir.

Sınav Yenilik !

SINAV SINIFI DÜZENLEME MODÜLÜ GELİŞTİRİLDİ

Sınav sınıfı düzenleme modülü yapılan geliştirmelerle daha işlevsel hale getirilmiştir. Artık sınav sınıfını düzenledikten sonra dilerseniz veli ve öğrencilerin sayfalarında görünmesini sağlayabileceksiniz. Ayrıca sınavın tarihini, adını, saatini, süresini, derslik ve sıra bilgisini içeren SMS veya Bildirim gönderebileceksiniz.

Personel Yenilik !

HAFTALIK ÇALIŞMA PLANI

Öğretmen menüye yeni eklenen sayfamızda öğretmenler bir haftalık ders programı, etüt , randevu , görev , yemek saati bilgilerini bir arada görebilirler.

SMS & Bildirim Yenilik !

AZALAN KONTÖR UYARI MESAJI

Eyotek sistem otomatik SMS seçeneklerine eklenen Azalan Kontör Uyarı Smsi Aktif hale getirildiği taktirde SMS kontör miktarı kritik sayılara düştüğünde belirlenen kişilere uyarı SMSi gönderilebilecektir.

Etkinlik Yenilik !

ETKİNLİK MODÜLÜ

Eyotek sistemde yeni eklenen Etkinlik Modülü, kurum personellerinizin veli-öğrencilere yönelik fotoğraf ve youtube video link paylaşımı yapabileceği, sosyal medya tarzı bir modüldür.

Randevu Yenilik !

RANDEVU SAYFASI MOBİLDE

Veli ve öğrencilerimiz randevularını Eyotek web sistemden alabiliyorlardı. Eyotek mobil uygulamasına eklenen özellik sayesinde veli ve öğrenciler kendisine tanımlı kurum personelleri ile görüşebilmek için randevularını doğrudan mobil uygulama üzerinden alabilecekler.

Sınav Yenilik !

SINAV DEĞERLENDİRME KİTAPÇIK TAHMİNİ

Eyotek sistemde artık kitapçık türünü kodlamayan veya hatalı kodlayan öğrenciler listelenecek ve cevaplarına göre tahmini kitapçık türleri sizlere gösterilecektir. Sizde öğrencilerin kitapçık türlerini düzeltip sınavı yeniden değerlendirebileceksiniz.

SMS Yenilik !

SMS GÖNDERİLMESİNİ İSTEMEYENLER İÇİN KARA LİSTE

Kanuni zorunluluklar sebebiyle kara liste uygulamasında değişiklik yapılmıştır. Bundan sonra kara liste kısıtlaması, kullanıcılara gönderilecek telefon numarasına kullanıcının özel metni yazıp SMS gönderimi yapmasıyla çalışacaktır. Kısa kod SMS sistemi hizmeti diğer firmalarda ayrıca ücretlendirilmektedir. Ancak Eyotek sistem bu hizmeti kullanıcılarına ÜCRETSİZ olarak sunmaktadır.

Kayıt Yenilik !

KAYIT FİYATI TEKLİFİ YAZDIRMA

Ön Kayıt görüşmesine gelen velilerimize görüşme sırasında belirlenen ücretlerin ve yapılan indirimlerin bilgilerini velilere teslim edebilmek amacıyla çıktı alabilme özelliği eklenmiştir.

Uyku-Yemek Yenilik !

SINIF UYKU VE YEMEK YOKLAMA KONTROL

Eyotek sistemde iki yeni sayfa hizmetinizde. Günlük olarak listelenecek olan sınıf uyku ve yemek kontrol sayfalarında öğretmenlerin uyku ve yemek yoklama alımlarının kontrollerini anlık olarak sağlayabileceksiniz.

Bülten Yenilik !

BÜLTEN ve BAŞARI BELGESİ

Eyotek sistem içerisinde daha önce de bulunan bülten modülünde güncellemeler yapılmış olup siz kullanıcılarımız için daha kullanışlı hale getirilmiştir. Öğrencilerinize verebileceğiniz başarı, katılım, onur vb. belgeleri sistem üzerinde oluşturabilir, yazdırabilir ve öğrenci-veli sayfasından öğrenciye verilen tüm belgelerin listesine ulaşabilirsiniz. Bülten ise öğrencilerin gelişim ve öğrenme süreçlerini görünür kılmak için kullanılan bir diğer dokümantasyon aracıdır.

Araçlar Yenilik !

İNDİRİLEBİLİR İÇERİKLER

Eyotek kullanırken lazım olabilecek yardımcı programlara, hazır belgelere ve sınav değerlendirmede kullanılan optik form tanım dosyalarına ulaşabileceğiniz yeni sayfamız hizmetinizde!

Muhasebe Yenilik !

DİĞER GELİRLER MODÜLÜ YENİLENDİ

Eyotek diğer gelirler modülünde yapılan yenilik ile birlikte müşteri eklemesi yapılarak müşteri bazlı alınan ödemelerinizi toplu bir şekilde görebilir, ihtiyaç duyulan diğer gelir kalemleri ekleyerek alınan ödemeleri gelir kalemi olarak listeleyebilirsiniz.

Muhasebe Yenilik !

KREDİ KARTLARINA BORÇLANMA VE ÖDEME

Tedarikçilere yapılan kredi kartı ödemelerinde artık, Ödeme hangi kartla yapıldı?, Hangi karta ne kadar borcumuz var? takibini sistem üzerinde yapabilecek, ödeme günü geldiğinde, tüm borcu, karta bir defada ödeyebileceksiniz. Ayrıca sisteme yeni eklenen Borçlar sayfasından da ileri vadeli tüm borçlarınızı liste veya toplam raporları şeklinde görüntüleyebileceksiniz.

Personel Mesai Yenilik !

PERSONEL MESAİ KONTROLÜ

Sisteme eklediğimiz yeni raporla personellerin yapmaları gereken ile yapmış oldukları mesai toplam saatlerini günlük, belirlenen tarih aralığında veya şube bazlı kontrollerini sağlayabilir; hangi personel az mesai yapmış ya da fazla mesai yapmış mesai farkına anında ulaşabilirsiniz. Mesai takibi parmak okuyucu, yüz tanıma, kart okuma vb. cihazlarla entegre çalışmaktadır.

SMS & Bildirim Yenilik !

DOĞUM GÜNÜ LİSTESİ...

Öğretmen, Rehber öğretmen, Sınıf Danışmanı, Müdür Yardımcısı ve Müdürlere günün belirlerlediğiniz bir saatinde, o gün doğum günü olan kendi öğrencilerinin bilgisinin ototmatik SMS veya Bildirim olarak gitmesini sağlayabilirsiniz. Tek yapamanız gereken bu işlemin saatini ve SMS olarak mı Bildirim olarak mı gitmesini belirlemek...

Ön Kayıt Yenilik !

ÖN KAYIT RANDEVU LİSTESİ

Ön kayıt görüşmesi için velilere randevu verebilirsiniz. Verilen randevuları takip etmek, boşluklarınıza göre yeni randevu verebilmek, randevu trafiğini yönetebilmek için yeni bir sayfamız var.

Yoklama Yenilik !

ÖĞRENCİYİ ÖNCEDEN İDARİ İZİNLİ TANIMLAMA

Farklı sebeplerle (turnuva,yarışma,etkinlik,rahatsızlık vb.) izinli olup dersine giremeyecek öğrencilerin idari izin alması halinde idari personeller öğrenci veya öğrenciler için önceden günlük yoklamalarına izinli olarak giriş sağlayabilirler. Yoklama alan öğretmen bu durumu görecek ve değiştiremeyecektir.

Ders Programı Yenilik !

DERSİNE GİREMEYECEK ÖĞRETMEN YERİNE GEÇİCİ ...

İzinli, raporlu veya farklı sebeplerle dersine giremeyecek olan öğretmen yerine, kurumda ilgili gün ve saatte mesaisi olup dersi olmayan öğretmen seçimi yaparak ilgili sınıfa geçici öğretmen atayabilirsiniz. İlgili ders için atanan öğretmen girdiği sınıf için yoklama alımı yapabilir.

Yazılı Yenilik !

KLASİK YAZILI MODÜLÜ

Eyotek sistemde artık klasik yazılılar için soru bazlı konu / kazanım analizi yapabilir aynı zamanda her bir yazılı sorusu için ayrı ayrı puanlama yapabilirsiniz.

Davranış Yenilik !

DAVRANIŞ MODÜLÜ

Öğrencilere kalıcı olumlu davranışlar kazandırabilmek için tasarlanan davranış modülü bütünüyle yeniden ele alındı ve geliştirildi. Öğretmenlerin öğrencileri puanlayabileceği özel bir sayfa eklendi ve puanlama girişi çok daha pratik bir hale getirildi. Puan verme periyodunu günlük, haftalık, aylık veya belirlenen tarih aralığında olarak belirleyebilir, davranış türlerinin puan alt ve üst sınırlarını belirleyebilir, sadece bir sınıf veya bütün bir kurum için modülü kullanabilirsiniz.

Personel Yenilik !

PERSONEL ATAMA SÖZLEŞMESİ

Kurumun personeli ile yaptığı, MEB onayına sunulan atama sözleşmesini artık Eyotek sistemden yazdırabilirsiniz. Hangi personelle atama sözleşmesi yapıldığını, personelin kaç tane atama sözleşmesinin olduğunun kontrollerini sağlayabilir, personelin atama bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Fatura Yenilik !

FATURA İSTATİSTİK

Eyotek sistemde öğrencilere kesilen faturaların farklı şekillerde listenebildiği Fatura İstatistik sayfası yenilenmiş ve zenginleştirilmiştir. Şube ve Öğrenci bazlı toplam aylara ve hizmet türlerine göre farklı listeler alabilir, bu listeleri Excel programına aktarabilirsiniz.

Rapor Yenilik !

BİZİ NASIL BULDUNUZ?

Eyotek sistemde Ön Kayıt ve İnsan Kaynakları bölümlerinde bireysel olarak ölçümlenen Bizi nasıl buldunuz? anket sonuçlarını ister listeleyebilir, ister toplam adetleri raporlayabilirsiniz.

Bildirim Yenilik !

İSTER SMS İSTER BİLDİRİM

Eyotek sistemde yapılan son güncellemeyle birlikte ister otomatik ister manuel SMS gönderilebilen her konuda Bildirim de gönderilebilmeye başlamıştır. Tercih kullanıcıya aittir...

Widget Yenilik !

WEB İŞ BAŞVURUSU WİDGET

Eyotek e kullanıcı adı ve şifre girişine gerek olmadan, giriş ekranınız üzerinde bulunan İş Başvurusu butonu ile kurumunuzda çalışmak isteyen personel başvurularını aldığınızda, takibini artık giriş yaptıktan sonraki ana ekranınız üzerinden yapabilirsiniz.

Yeni Modül !

KARDEŞ MODÜLÜ EYOTEK te ...

Eyotek sisteme kardeş öğrencileri bilmek ve birbirleri arasında kolay geçiş sağlayabilmek için kardeş modülü eklenmiştir. Ayrıca bu modül kayıt çalışmalarında da çok avantaj sağlayacaktır.

Yoklama Yenilik !

ÖĞRETMENLERİN YOKLAMA ALMA RAPORLAMASI

Eyotek sistemde şimdiye kadar öğrencilerin devamsızlıkları arşiv olarak tutulurken, öğretmenlerin yoklama alma süreçleri arşiv olarak tutulmamaktaydı. Sadece gün içerisinde yoklama alıp almadıklarını sizlere raporlamaktaydık. Kullanıcılarımızdan gelen talepler üzerine 1.Aralık.2018 tarihi itibariyle Eyotek sistem ilgili arşivlemeyi yapmaya başladı.

Liste Yenilik !

RESİMLİ SINIF LİSTESİ ÇEŞİTLERİ

Eyotek sistemde resimli sınıf listesi çeşitlendirilmiş olup, ŞÖK ve Veli Toplantılarına uygun formatta resimli sınıf listeleri alabileceğiniz gibi öğrenciler için de öğrenci kimlik kartı çıkartabilirsiniz.

Rapor Yenilik !

AYLIK KAYIT / CİRO RAPORLARI

Eyotek ile istediğiniz tarih aralığında, dilediğiniz şubenin devrelerine göre aylık kayıt sayılarını ve cirolarını kontrol etmek çok kolay...  Hemde aynı ekranda bir önceki sezonla da karşılaştırma yapabilirsiniz…

Yeni Modül !

EYOTEK KULLANIM İSTATİSTİK RAPORU

Personel, veli ve öğrencilerinizin Eyotek giriş sayılarını kontrol edebilirsiniz. Sisteme giriş yapmayanları süzebilir, web veya mobil giriş sayılarını görebilir, şubelerinizin oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

Rapor Yenilik !

YENİ RAPORLAR

Tahsilat Hizmet Türü, Program Ciroları, Gelecek Öğrenci Ödemeleri VS Tahsilat, İndirimler Toplam, Sınıf Faaliyet, SMS Türleri, Aylık Uyarı Sayıları isimli yeni raporlar sisteme eklenmiştir.

Widget Yenilik !

WEB ÖN KAYIT WİDGET

Eyotek e kullanıcı adı ve şifre girişine gerek olmadan, giriş ekranınız üzerinde bulunan Ön Kayıt butonu ile kurumunuz öğrencisi olmak isteyen öğrenci başvurularını aldığınızda, takibini artık giriş yaptıktan sonraki ana ekranınız üzerinden yapabilirsiniz.

Yazılı Yenilik !

YAZILI BİRLEŞTİRME

Farklı branşlarda uyguladığınız klasik yazılıları istediğiniz ortalamalar ile birleştirip tek bir yazılı sonucu alabilir, bunu dilerseniz veli ve öğrenci sayfasında gösterebilirsiniz.

Anket Yenilik !

EYOTEK te DEĞERLENDİREBİLECEĞİNİZ FORM ANKETLER

Kurum Memnuniyet Değerlendirme Anket Formu, Öğretmen Değerlendirme Anket Formu, Etüd Öğretmeni Değerlendirme Anket Formu, İdari Personel Değerlendirme Anket Formu, Müdür, Müdür Yardımcısı, Rehber Öğretmen, Sınıf Danışmanı Değerlendirme Anket Formu, Kayıt Değerlendirme Anket Formu. Tüm anket türlerinde soruları siz belirleyebilirsiniz. Anket kağıtları üzerine sorular ve isimler basılı olarak gönderilecektir.

Yeni Modül !

REVİR MODÜLÜ

Kurumlarında revir olan Eyotek kullanıcılarımızın online olarak revir kaydı tutabilecekleri modül sisteme eklendi. Bu sayede revir kayıtlarını sistem üzerinden alarak, velinin de sayfasında görebileceği şekilde öğrenciye yapılan tedavi ve teşhis sisteme işlenebilir.